Zpravodajství z domácího mistrovského utkání 15.kola_Prostřední Bečva vs. Zašová - 4:0

31.03.2015 10:39

Dne 29.3.2015 jsme od 15:00 hod doma hostili v 15. kole mistrovského utkání celek Zašové. První utkání na domácím hřišti začalo velmi rychlým fotbalem, domácí se dostali do brankové šance už v první minutě, ovšem branku netrefili. Pět minut na to se opakovala stejná situace u domácí branky, rovněž bez brankového efektu. Následoval rychlý kombinační fotbal systémem nahoru dolů, až přišla 11.minuta, kdy ve skrumáži před zašovskou brankou se nejlépe orientoval Patrik Kubáň a poslal domácí do vedení 1:0. Pěkný kombinační fotbal pokračoval v dalším průběhu až do 41.minuty, kdy domácí Marek Polášek přesně našel Jakuba Ondryáše, ten se prezentoval nekompromisní bombou a za pomocí tyče zvýšil na 2:0 pro domácí. Druhý poločas zahájili domácí ofenzivně a již v první minutě využil zmatku v zašovské obraně Lukáš Křenek st. a svým důrazem upravil vedení domácích na 3:0. Druhý poločas byl plně v režii domácího týmu, kteří svou převahu korunovali golem v 82. minutě, kdy přeloboval  brankáře hostí Ondra Kuba a uzavřel tak skore utkání na konečných 4:0. Nezbývá než pochválit také trojici rozholdčích, kteří vedli toto utkání perfektním způsobem pro obě strany.