Zpravodajství z domácího mistrovského utkání 17.kola_Prostřední Bečva - Valašská Polanka - 0:1

13.04.2015 09:28

Dne 12.4.2015 jsme od 16:00 hod hostili v 17. kole mistrovského utkání celek Valašské Polanky. Druhé domácí utkání proti Valašské Polance nevyšlo podle našich představ. Hosté nastoupili do utkání s velkým respektem a prezentovali se bojovným jednoduchým fotbalem se zajištěným obranným valem s maximálním počtem hráčů. Nášemu mužstvu v tomto zápase naopak nevycházelo vůbec nic. Vázla nám kombinační hra po zemi, chyběl nám důraz v osobních soubojích, ale i štěstí v získavání odražených míčů. První poločas nasvědčoval v remízový výsledek, akce se střídaly na obou stranách, ale kýžený golový efekt se nekonal. Teprve v 57 minutě po brejkovém průniku a střele Filipa Mačeka kapituloval domácí brankář Aleš Jurajda, kterému se míč pod rukama dokoulel za brankovou čáru a hosté se tak štastně ujali vedení 1:0. Fotbal nadále pokračoval v šancích na obou stranách, hosté měli nadále více ze hry než domácí a i přes závěrečný tlak domácích uhájili těsné, ale zasloužené vedení.