Zpravodajství z domácího mistrovského utkání 2.kola_Prostřední Bečva - Francová Lhota - 3:1

17.08.2015 10:00
Domácí nastoupili s odhodláním vyhrát první domácí utkání a zároveň vrátit Fr.Lhotě porážku z jarního kola.Nastoupili bez zraněného Martina Fiuráška,Pavla Kysučana ,Davida Hartmana a Laca Fiuráška,který již hrál svůj první zápas v dresu Byniny.Již v 9.min.zahrozil hostující Kindl,ale jeho těžkou střelu domácí Aleš Jurajda vychytal.Ve 13.min.se dostal ke střele domácí Patrik Kubáň,jeho střela za přispění teče obránce skončila v síti a domácí vedli 1:0.Následovaly šance,více ze strany domácích,ale brankový efekt se nekonal.Až ve35.min.poslal centr Marek Polášek na Patrika Kubáně a ten krásným lobem upravil skore na 2:0 pro domácí.Tím také skončil první poločas.Do druhého poločasu nastoupili domácí dosti laxně,hosté byli útočnější,v 65.min.poslal nechytatelnou dělovku hostující Matušinec,ovšem  pozorný Aleš Jurajda zázračně vychytal.O dvě minuty později po krásné akci hostí Ondřej Filák-Ota Zimek posledně jmenovaný skoroval a dostal hosty do hry 2:1.Tato branka naštěstí dostala domácí opět do útočné hry,ze kterése v 73.min.zrodila krásná branka střídajícího Lukáše Křenka st,domácí vedli 3:1 a tento výsledek byl konečný.Před 200 spokojenými diváky utkání s přehledem řídil p.Libor Skalický.