Zpravodajství z domácího mistrovského utkání 20.kola_Prostřední Bečva - Hovězí - 3:1

04.05.2015 08:53
Po třech vítězných zápasech na hřištích soupeřů jsme potřebovali dokázat sobě a hlavně věrným příznivcům vzrůstající formu i na domácím hřišti, kdy tímto zápasem jsme zahájili serii sedmi domácích utkání v řadě. Obě mužstva nastoupila do zápasu velmi rychle a bojovně, konečně ve 20 min. jsme se dočkali. Patrik Kubáň zahrával rohový kop, míč vybojoval Lukáš Křenek st., který přesně našel Ondryáše a ten otevřel skore utkání na 1:0. Ve 41 min. jsme mohli zvýšit vedení, trestný kop zahrával Kysučan, ale hostující brankář střelu vytěsnil.Tak skončil první poločas.Ve druhém poločase vystřídal Ondryáše Janíček,který se ukázal na hřišti ve velmi dobrém světle.V 50-52 min.následovala smršť našich čtyř rohových kopů, ovšem bez kýženého brankového efektu. Na obou stranách opět excelovali gólmani. V 64 min.fauloval hráč hostí Juřica našeho Lukáše Křenka st., nařízený pokutový kop bezchybně proměnil Kysučan a znamenalo to vedení na 2:0. Po šancích na obou stranách došlo v  80 min.ke zmatku v obraně hostí, toho využil Lukáš Křenek st. a zavěsil na 3:0. Hosté ještě korigovali v 84 min.po faulu Kuby, trestal Blaha a uzavřel skore na konečných 3:1. Takže lze konstatovat, že náš záměr potvrdit skvělou střeleckou formu vyšel stoprocentně.

Sestava:Jurajda,Balejík,Juroška,Kuba,Polášek,Kubáň,Křenek ml./79 min.Vlad.Fiurášek/,Kysučan,Fiurášek Martin/89 min.Petřek/,Křenek st./86 min-Závorka/,Ondryáš /45 min.Janíček/

Slovo kouče Zbyňka Jurajdy: Jsem velmi rád,že na domácím hřišti před domácími fanoušky potvrdili hráči svoji formu a věřím tomu, že po dalších utkáních  se bečvanské hřiště stane tak jako v minulosti "nedobytnou tvrzí",