Zpravodajství z domácího mistrovského utkání 22.kola_Prostřední Bečva - Janová - 10:1

20.05.2015 09:21
Domácí fotbalisté Prostřední Bečvy sehráli další ze serie domácích utkání,tentokrát hostili mužstvo Janové.Tito přijeli pouze v deseti,takže situace pro domácí by měla být jasná.Již ve třetí minutě otevřel skore Jakub Ondryáš -1:0.Poté několikrát zahrozilii hosté,ovšem bez golového efektu.Naopak domácí zahrávali celkem pět rohových kopů,ale branka hostí zůstala nedotčena.Na další gol domácích jsme čekali až do 37 min.,kdy se dostal k míči kanonýr Patrik Kubáň a zvýšil vedení na 2:0.41.a 42.min.patřila opět domácím,prvně to byl centr Martina Fiuráška na Jakuba Ondryáše a ten svou druhou brankou ztvýšil vedení na 3:0.O minutu později pronikl obranou hostů Lukáš Křenek st.a uzavřel skore prvního poločasu na 4:0.V 51.min.Lukáš Křenek st. našel Pavla Gálika,který zavěsil na 5:0.V 60.min.opět úřadoval aktivní Lukáš Křenek st,tentokrát přihrál na Patrika Kubáně a ten neomylně zvýšil na 6:0.V 66.min.zaúřadovala dvojice Vlaďa Tiurášek /otec/ a Martin Fiurášek /syn/,který zvýšil na 7:0.V 71.min.se prosadil i Vlaďa Fiurášek,který dostal centr od Davida Hartmana a znamenalo to 8:0.O 6.min.později našel Vláďa Fiurášek Patrika Kubáně  a ten vstřelil svou třetí branku utkání-9:0.V téže minutě hosté snížili na 9:1,byla to kuriozní branka,kdy hostující Papšík přeloboval domácího brankářa Aleše Jurajdu,který se nestačil vrátit ze šestnáctky a míč si prohodil do vlastní branky.Následovala poslední branka domácích,Ondra Kuba nacentroval Tomáši Závorkovi,který nastřelil brankáře Sedláčka,nato sám Ondra Kuba vstřelil poslední desátou branku utkání.