Zpravodajství z domácího mistrovského utkání 23.kola_Prostřední Bečva - Dolní Bečva A - 2:2

25.05.2015 11:04
Derby Prostřední Bečva - Dolní Bečva představovalo perfektní utkání po všech stránkách a od obou mužstev.Více než 450 diváků bylo velmi spokojeno s úrovní tohoto duelu. Již v 5.min.nacentroval David Hartman míč na Marka Poláška a ten neomylně zavěsil a otevřel skore na1:0 pro domácí. Následně v 10.min.zahrávali hosté rohový kop,na který hlavičkou vyskočil hostující kapitán David Jurečka a srovnal na 1:1. Následovala řada více než pěkných fotbalových akcí na obou stranách.spousta rohových kopů,až ve 30 min.hostující Radek Růčka se dostal před domácího brankáře, jeho střelu Aleš Jurajda vyrazil pouze do Růčky a od něj se míč odrazil zpět do domácí branky.Tímto skore skončil i první poločas.Ve druhém poločase následoval pěkný a rychlý fotbal na obou stranách, ale ke změně skore a ke srovnání došlo až v 70.min., kdy hostující brankář nepochopitelně chyboval, k míči se dostal při chuti střídající Lukáš Křenek ml. a srovnal skore už na konečných 2:2. Následovaly pokutové kopy,ve kterých nakonec uspěli hosté a tak došlo k dělbě bodů,a to dva pro hosty a jeden pro domácí.