Zpravodajství z venkovního mistrovského utkání 3.kola sezona 2015/2016_Jablunka - Prostřední Bečva - 1:5

31.08.2015 09:38

V Jablůnce jsme chtěli navázat na předešlé vítězství doma s Francovou Lhotou. Bohužel toto utkání poznamenalo morální předzápasové polevení některých našich klíčových hráčů. První poločas tak byl v duchu sousty nepřesností a nechutí hrát vůbec fotbal. I přesto jsme se dostali do vedení bombou Ondryáše, který se trefil přesně k tyči. Naše naivní hra bez zájmu však pokračovala a domácí toho využili ke vstřelení vyrovnávací branky. O poločase jsme si museli v šatně vyříkat spoustu věcí. Věřím, že tento pohovor padl na úrodnou půdu a takový přístup se již nebude opakovat.

Do druhého poločasu jsme nastoupili ve zcela jiném rozpoložení a nepustili jsme domácí na naši polovinu. Trefila se poprvé naše posila Vašut, třetí branku přidal výborně hrající kapitán Ondryáš. Za tyč se trefil i Kubáň a pět minut před koncem přišla první branka naší stoperské opory v dresu Prostřední Bečvy. Rosťa Balejík posadil obranu včetně gólmana na zadek a zavěsil. Už jsme si ho dobírali, že mu branka není souzena. Nyní zbylo čekání na branku v 1. B třídě již jen Hartmanovi se Závorkou a my jim přejeme co nejrychlejší zářez na palbě,“ zhodnotil obšírně vítězství Prostřední Bečvy její trenér Zbyněk Jurajda.