Zpravodajství z venkovního mistrovského utkání 18.kola_FK Kateřinice - Prostřední Bečva - 1:3

20.04.2015 16:36
Naše mužstvo nastoupilo v Kateřinicích proti zatím na jaře neporaženému soupeři s velkým odhodláním odčinit nepříznivý výkon a výsledek z minulého domácího utkání s Val. Polankou. Domácí tým jsme od prvních minut po všech stránkách přehrávali, dobře si vedli všichni hráči. Již v 7 minutě po krásném centru Martina Fiuráška se dostal ke střele Patrik Kubáň, jeho střelu stačil domácí brankář Petrnek ještě vyrazit, ovšem velmi pohotově dorážel Lukáš Křenek st., a otevřel tak skore na 1:0 pro naše mužstvo.Ve 21 minutě zaúřadovali opět Lukáš Křenek a Patrik Kubáň, první jmenovaný zpětnou přihrávkou našel Patrika a ten nekompromisně zavěsil na 2:0. Ve druhém poločase domácí značně přidali, ovšem byli jsme to opět my, kdy po průniku Pavla Gálika se dostal do střelecké šance opět Patrik Kubáň, který vsítil již svůj druhý gól na 3:0. V 69 minutě se domácí přece jen dočkali korekce výsledku,ten padl po špatně zahraném rohovém kopu, kdy domácí obránce dlouhým výkopem našel v obraně hostí útočníka Děckuláčka, který upravil konečný výsledek zápasu na 3:1

Sestava Pr.Bečvy: Jurajda,Kubáň /Křenek Martin/,Balejík,Kysučan,Křenek Lukáš st. /Fiurášek Vladimír/,Fiurášek Martin,Hartman,Polášek,Gálik,Juroška,Janíček /Závorka/

Kysučan Lubomír,sekretář oddílu kopané Pr.Bečvy.